X Otwarty Turniej Siatkówki – zapraszamy!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu zaprasza do udziału w jubileuszowej X edycji Otwartego Turnieju Siatkówki. Turniej rozgrywany jest o puchar Prezesa GTS Unia Choceń. Rozgrywki odbędą się 28 kwietnia 2019 r. na 3 pełnowymiarowych boiskach na hali sportowej w Choceniu i ewentualnie na czwartym również pełnowymiarowym boisku na hali w Wilkowicach. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 20 drużyn – liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych odpłatnością.

Termin zgłoszeń mija 15.04.19r. a zapisy można dokonywać telefonicznie: 606 465 670 – R. Chełminiak lub drogą mailową: radekchelminiak@gmail.com.

Wpisowe na turniej wynosi 250 zł od drużyny a organizator zapewnia: profesjonalna obsługę sędziowską, wodę mineralną oraz ciepły poczęstunek. Najlepsze trzy zespoły otrzymają puchary, medale i dyplomy a drużyna za czwarte miejscu puchar i dyplom. Uhonorowani statuetkami zostaną również zawodnicy: najlepszy rozgrywający, najlepszy atakujący, najlepszy przyjmujący i MVP turnieju.
Wpłat wpisowego należy dokonać na konto GOSiRu do 15.04.2019r.

Dane do przelewu:

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu

Bank Spółdzielczy odział Choceń,

Nr konta: 81 9557 0006 0011 8239 2000 0026

tytule przelewu prosimy wpisać: wpisowe na turniej siatkówki – wynajem hali sportowej w Choceniu + nazwa drużyny

Choceński turniej od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród drużyn z czterech województw z takich amatorskich lig jak: łódzka, kolska, kutnowska, bydgoska, radziejowska, lipnowska oraz łódzkiej III ligi mężczyzn i drużyn złożonych z zawodników na co dzień nie grających w ligach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *