Choceńska Liga Futsalu – ruszają zapisy !

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowej X edycji Choceńskiej Ligi Futsalu, która istnieje od 2010 roku i jest największą ligą futsalu w rejonie Włocławka a także jedną z większych w województwie. Rozgrywki przeznaczone są dla amatorów oraz zawodników zrzeszonych z okolicznych klubów. Liga potrwa od listopada do lutego a mecze rozgrywane są przynajmniej raz w tygodniu (w sobotę lub w niedzielę). Od samego początku liga cieszy się dużym zainteresowaniem gdyż liczba drużyn waha się między 20 a 26 z miejscowości takich jak: Izbica Kujawska, Kowal, Włocławek, Nakonowo, Borzymie, Choceń, Czerniewice, Kruszyn, Lubraniec, Bobrowniki, Szczutkowo, Probostwo Górne, Lubień Kujawski, Chodeczek i wiele innych.

Od siedmiu sezonów rozgrywki podzielone są na dwie ligi: I i II a wpisowe wynosi 650 zł.

Na naszej stronie na bieżąco pojawiają się wyniki meczów, składy drużyn oraz strzelcy bramek. Można tam odnaleźć również szczegółowy terminarz i wiele innych przydanych informacji. Po zakończeniu rozgrywek drużyny i zawodnicy zarówno I i II ligi otrzymują wiele wyróżnień i nagród m.in. takich jak: najlepszy oldboy, najlepszy zawodnik zrzeszony, najlepszy zawodnik niezrzeszony, najlepszy młodzieżowiec, najlepszy bramkarz, król strzelców, najlepszy technik, debiut ligi, drużyna fair play. Kapitanowie wybierają także najlepszych zawodników ze swoich drużyn, którzy otrzymują koszulki ligi.

W tym roku inauguracja ligi przewidziana jest na 3 listopada na hali sportowej w Choceniu. Zgłoszenia do X edycji można dokonać telefonicznie: 606 465 670 (Radosław Chełminiak – kierownik GOSiR) lub drogą elektroniczną: radekchelminiak@gamil.com. Na stronie ligi dostępna jest do pobrania karta zgłoszeniowa. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 21 października a spotkanie kapitanów odbędzie się 24.10 o godz. 18.00 na hali sportowej w Choceniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *