Hala ma już 10 lat.

W minioną sobotę (18.01.20r.) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu wraz z Gminą Choceń świętowali 10-lecie powstania hali sportowej w Choceniu. Budowa obiektu rozpoczęła się w 2008 roku i po 18-miesiącach (04.01.2010r.) hala rozpoczęła swoją działalność.

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Pani Poseł Joanny Borowiak, która odczytała list Pani Anny Krupki – Sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu.

Następnie na płytę boiska weszli zawodnicy z drużyn grających w I lidze mężczyzn – Orlen Wisła Płock oraz Anilana Łódź. Po prezentacji składów obydwóch zespołów Pani Poseł odgwizdała rozpoczęcie meczu, który zakończył się wygraną drużyny z Łodzi wynikiem 41:45.

W przerwie meczu zatańczyła choceńska grupa breakdance oraz mecz sparingowy zagrała drużyna piłki ręcznej chłopców z GTS Unii Choceń z drużyną AZS Włocławek.

Po sportowych rozgrywkach rozpoczęła się cześć oficjalna, w której rys historyczny o 10 latach funkcjonowania hali sportowej odczytał Pan Ariel Malinowski. Swój czas miał również klub GTS Unia Choceń podczas, którego zaprezentowała się większość sekcji działających w klubie. Kierownik GOSiRu Pan Radosław Chełminiak wręczył sportowcom pamiątkowe koszulki z 10-lecia.

Podziękowania z rąk Kierownika otrzymali również byli i obecni pracownicy hali, władze gminne i powiatowe, partnerzy, dyrektorzy, przyjaciele, harcerze, sponsorzy a przede wszystkim społeczność za tak aktywny udział w działaniach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu.

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć:

https://www.facebook.com/HalaSportowaWChoceniu/

https://wloclawek.naszemiasto.pl/jubileusz-10-lecia-hali-sportowej-w-choceniu-relacja/ar/c2-7517553?fbclid=IwAR0YPQjoZqg59MDLsyU9X9HOsf7URSt5teDnDgOcvd8Y6tHkov1tK1zX0Jk

https://nwloclawek.pl/artykul/jubileusz-10-lecia-hali/916389

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *